Mutluluğu Evlilikte Bulan 7 Ünlü Türk Erkeği

Ülkemizde ünlülerin evlenmeye sıcak bakmadığı konusunda yaygın bir inanış bulunmaktadır. Bu sebeple Özellikle ünlü erkeklerin tek gecelik ya da mevsimlik aşklarla... 1 dakikada okuyabilirsiniz


Ülkemizde ünlülerin evlenmeye sıcak bakmadığı konusunda yaygın bir inanış bulunmaktadır. Bu sebeple Özellikle ünlü erkeklerin tek gecelik ya da mevsimlik aşklarla zaman geçirdiğini düşünenlerin sayısı oldukça fazladır. Ama ülkemizde aşkı ve huzuru evliliklerinde bulmuş ünlülerimiz bu düşüncenin doğru olmadığını kanıtlar niteliktedir. Bu anlamda huzuru ve aşkı eşlerinde bulan 7 ünlü Türk erkeğinin listesi ise şu şekildedir;

 1. 1 Ahmet Kural

  Ahmet-Kural.gif

  Buraya Ahmet Kural yazdığımızda birçoğunuzun o evli bile değil dediğini duyar gibiyiz. Hatta şu Sıla’dan ayrıldıktan sonra bir daha kimse onu bir kadınla görmemiştir. Ama İddia ediyoruz Sıla o aşk dolu bakışını görüp de bu adam gerçekten sevmiş demeyecek kimse yoktur. Evlenmese bile hayatının en mutlu ve huzurlu anlarının Sıla ile olan birlikte zamanlarında yaşayan Ahmet Kural’ı listemize aldık.

 2. 2 Kenan İmirzalıoğlu

  Kenan-Imirzalioglu.gif

  Kenan İmirzalıoğlu yıllar boyunca ülkemizde en çok izlenen dizi ve filmlerin aranılan oyuncusu oldu. Duruşu ile ve hayatı ile her zaman örnek olan Kenan gerçek aşkı oyuncu eşi Sinem Kobal’da buldu ve çift oldukça mutlu ve huzurlu bir şekilde hayatlarına devam etmektedir.

 3. 3 Burak Özçivit

  Burak-Ozcivit.gif

  Bu listede beklide birbirine en çok yakışan çiftlerin başında gelmektedir. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti. Setlerde başlayan aşklarını her ikisinin de şöhretin en yüksek basamaklarında olmalarına rağmen evlilikle taşlandırmışlardır. Onları sürekli ayırmaya çalışan medyaya inat aşklarını yaşamaya devam etmektedirler.

 4. 4 Kadir Doğulu

  Kadir-Dogulu.gif

  Kadir Doğulu’ya bu listede yer vermesek gerçekten aşka büyük bir saygısızlık etmiş olurduk. Yine sette başlayan bir aşk ve tüm klişelere inat evlilikle taçlanan bir birliktelik karşımıza çıkıyor. Bu anlamda Kadir Doğulu her fırsatta ve yaptığı tüm hareketlerle eşi Neslihan Atagül’e olan aşkını belli etmekten kesinlikle çekinmiyor.

 5. 5 Tarkan

  Tarkan.gif

  Ülkemizin dünyaca ünlü Süper Star Tarkan’da mutluluğu evlilikte bulanların başında geliyor. Yıllarca buna anı beklemişçesine örnek ve oldukça romantik bir eş profili ortaya koyan Tarkan bu anlamda Türk erkeklerine en iyi örnek bir eş ve baba haline gelmiştir.

 6. 6 Halit Ergenç

  Halit-Ergenc.gif

  Karşımızda aşkı gerçek anlamda evlilikte bulan Halit Ergenç. Usta oyuncu 2009 yılından beri evli olduğu Bergüzar Korel ile tek kelime ile mükemmel olarak tanımlayabileceğimiz bir evliliğe sahiptirler. Bu anlamda Halit Ergenç’i kıskanmıyoruz desek yalan söylemiş oluruz.

 7. 7 Kenan Doğulu

  Kenan-Dogulu.gif

  Kenan Doğulu kesinlikle bu listenin en başında olmayı sonuna kadar hak etti. Müzik dünyasının en saygı duyulan ve popüler yıldızlarından olan Kenan doğulu gerçek aşkı güzle oyuncu Beren Saat’te buldu. Ve ikili aşklarını evlilikle taçlandırdılar. Şimdilerde ise Kenan gözünden bile sakındığı eşine bestelediği romantik şarkılar ve aşk dolu evlilikleri ile herkesin beğenilerini kazanmış durumdalar.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Vay be Vay be
1
Vay be
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Abi Çok İyi Ya Abi Çok İyi Ya
1
Abi Çok İyi Ya
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Korktum Korktum
0
Korktum
İğrendim İğrendim
0
İğrendim
Budur! Budur!
0
Budur!
Admin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

yorumlar

Biçim Seç
Makale
Herhangi bir konuda makale yaz
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular
Doğru / Yanlış Testi
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullan
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Sayımları
Eğlenceli Görsel
Özel eğlenceli görseller yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine
Ses
Soundcloud veya Mixcloud
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi

Bunu bir arkadaşınla paylaş