Güzellik Tabularını Yıkan 8 Model

Günümüzde güzellik standartları sıfır beden yapısı, renkli göz, ince bel gibi kalıplardan olduğu düşünülmektedir. Bu standartlardan kurtulan ve farklı olmanın... 1 dakikada okuyabilirsiniz


Günümüzde güzellik standartları sıfır beden yapısı, renkli göz, ince bel gibi kalıplardan olduğu düşünülmektedir. Bu standartlardan kurtulan ve farklı olmanın güzel olmaya engel olmadığını gösteren modeller yer alıyor. Onlar son derece farklı… İşte Güzellik Tabularını Yıkan 8 Model

 1. 1 Connie Chiu


  Connie Chiu 50 yaşında ve albino hastalığı ile yaşıyor. Hastalığı kendisine modelliğin kapılarını sonuna kadar araladı. Cildinde, saçları üzerinde, gözlerinde ve kaşlarında pigment yer almıyor. Chiu bu nedenle soluk şekilde görünüyor.

 2. 2 Dustin Bice


  Dustin Bice güzelliği ile baş döndürüyor. Çünkü o Alopesi universalis adlı hatalığı bulunuyor. Saç, kaş ve kirpikleri dökülmüş olan Bice, rahatsızlığıyla mücadele etmek yerine onu kabullenerek hayatını sürdürüyor. Birçok marka için modellik yapmaya devam eden Dustin Bice Instagram'da 16 binden fazla takipçisi bulunuyor.

 3. 3 Sophia Hadjipanteli


  Sophia, bayanlar üzerinde göremediğimiz şekilde kalın kaşları bulunuyor. Kalın kaş derken kocaman dev kaşlara… Kıbrıs Rum Kesimi'nde hayatını sürdüren internet modeli, sırf kaşlarından nedeniyle ölüm tehditleri bile almıştır.

 4. 4 Ashley Graham, Tess Holliday


  Son dönemlerde büyük beden modellerin sayısı yükselmeye başladı. Manken olmak için zayıf olmak gerektiği tamamen sona erdi. Büyük beden mankenler içerisinde tanınmış işim olan Ashley Graham sağlıklarına dikkat ettikleri zaman kilolu olmanın sorun olmadığını düşünüyor. Bununla beraber büyük beden hareketinin destekçileri olarak yer alıyorlar.

 5. 5 Kokie Childers


  Yüzündeki çok fazla çil bulunan model mavi gözleri ve bonus saçları ile beraber oldukça farklı ve hoş görünüyor. Kokie model olarak hayatını sürdürüyor ve Instagram'da 45 bin takipçisi yer alıyor. 2 sene önceye kadar üniversite öğrencisi olarak hayatını sürdürürken, fotoğrafçı Hugh Morris tarafından keşfedildi.

 6. 6 Freya Lawrence


  Freay Lawrence kusursuz yüzü bulunan birisi değil. Asimetrik olmayan suratı, kulak yapısı, uzun ve sivri bir burnu yer alıyor. Yine de yüzünü ön plana çıkartıyor.

 7. 7 Yvesmark Chery


  Yvesmark Chery cilt rahatsızığı bulunan vitiligo hastalığından muzdarip. Yüzünün belirli alanlarda renk farklılıkları bulunan Yvesmark, moda haftası geldiğinde podyuma çıkan ve bazı yerel markalar için fotomodellik yapıyor.

 8. 8 Rebekah Marine


  31 yaşında yer alan Biyonik model Rebekah Marine'in metal bir protez kullanıyor. Çocukluk ve gençlik zamanlarda bu problem nedeniyle oldukça çekinerek yaşayan ve insan içine çıkmaktan, kameralara görünmek istemeyen Rebekah, günümüzde Londra Moda Haftası'nda podyuma çıkan mankenler arasında yer alıyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Vay be Vay be
3
Vay be
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Abi Çok İyi Ya Abi Çok İyi Ya
1
Abi Çok İyi Ya
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Korktum Korktum
0
Korktum
İğrendim İğrendim
0
İğrendim
Budur! Budur!
2
Budur!
Admin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

yorumlar

Biçim Seç
Makale
Herhangi bir konuda makale yaz
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular
Doğru / Yanlış Testi
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullan
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Sayımları
Eğlenceli Görsel
Özel eğlenceli görseller yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine
Ses
Soundcloud veya Mixcloud
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi

Bunu bir arkadaşınla paylaş