Evlilik Programlarının En Saçma Anları

Ülkemizde sürekli gündemde kalmayı başaran evlilik programları zaman zaman yaşanan saçmalıklar ile de gündeme geliyor. Bundan da ilginci buna rağmen gündüz... 1 dakikada okuyabilirsiniz


Ülkemizde sürekli gündemde kalmayı başaran evlilik programları zaman zaman yaşanan saçmalıklar ile de gündeme geliyor. Bundan da ilginci buna rağmen gündüz kuşağında en çok izlenen programlar olması da insanı şaşırtıyor. Hatta bir dizi gibi takip ediliyor olması da insanı hayretler içerisinde bırakıyor. Peki, bu saçmalıklar arasında neler yer alıyor birlikte irdeleyelim.

 1. 1 Tapu Sorgulama


  Evlilik programında kişilerin birbirlerinin karakterlerini sorup öğrenmeleri gerekirken daha çok tapular merak ediliyor. Evin, araban var mı gibi sorular klişe sorular arasına girmeyi başarmıştır. Öyle ki sormadan dahi söyleyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Ne de olsa tapu sahibi olmak rakiplerden bir adım önde olmak demektir.

 2. 2 Göbek Atma


  Evlilik programlarının bazılarında klasikleşen detaylardan birisi de göbek atma olmuştur. Şarkı söylemek ya da dans etmek bir yere kadar kabul edilebilir olsa da zamanlı zamansız göbek atmalar pek de anlaşılır değil. Ancak bunun da tutkunlarının bulunduğunu belirterek daha fazla derine dalmak istemiyoruz.

 3. 3 Adaylar Arası Eşleşme


  Evlilik programlarında sık görülen hususlardan birisi de adayların kendi aralarında eşleşmeleridir. Farklı adaylar için gelen ancak istediği sonucu alamayan ve tribüne geçen adaylar arasında etkileşim başlaması ve ruh ikizinin bu şekilde bulunması da ilginç bir tesadüf olarak kayıtlara geçmektedir. Tabi gençler anlaşmış ise bize de bir söz söylemek düşmez elbette.

 4. 4 Düğünü Bedavaya Getirmek İsteyenler


  Evlilik programları en saçma durumlar arasında çiftlerin katılması da yer almaktadır. Aslında sevgilisi olmayan kimselerin katılması gereken bu programlarda evlenen çiftlerin düğünleri program tarafından gerçekleştirilmektedir. Ancak bazı uyanık çiftler sevgili değilmiş gibi katılıp programda evlenip düğünü bedavaya getirmek istemektedirler. Nitekim başarıya ulaşanların da olduğunu ifade edebiliriz.

 5. 5 Paravan


  Evlilik programında birbirleri ile canlı yayında görüşecek olan adaylar arasında paravan bulunması da enteresan durumlardan birisidir. Öyle ki çiftten birisi diğer adayı görerek programa katılmakta ancak diğeri ne ile karşılaşacağını bilmemektedir. Sadece ses üzerinden çıkarımlarda bulunmaya çalışan adaylar kimi zaman hayal kırıklığına uğrayabilmektedirler.

 6. 6 İlişki Uzmanları


  Evlilik programı deyince ilişki uzmanlarından bahsetmeden olmaz. Hayatında hiç evlenmemiş kimseler dahi çiftler hakkında yorum yapar ve çıkarımlarda bulunur. Öyle ki bu yorumlar kişiler arasında çekememezliğe dönüşür ve artık karalamadan başka bir vazife görmez. Üstelik çekişen bu kişilerin aynı adaya talip olmaları dahi söz konusu olabilmektedir. İşte böylesi karmaşık ilişkiler sıklıkla görülebilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Vay be Vay be
0
Vay be
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Abi Çok İyi Ya Abi Çok İyi Ya
2
Abi Çok İyi Ya
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Korktum Korktum
0
Korktum
İğrendim İğrendim
0
İğrendim
Budur! Budur!
0
Budur!
turgutdgn

Kaşif

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

yorumlar

Biçim Seç
Makale
Herhangi bir konuda makale yaz
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular
Doğru / Yanlış Testi
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullan
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Sayımları
Eğlenceli Görsel
Özel eğlenceli görseller yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine
Ses
Soundcloud veya Mixcloud
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi

Bunu bir arkadaşınla paylaş