Ev Satışını Hızlı Hale Getiren 8 Öneri

Gayrimenkul satış uzmanları en önemli bilgileri sizlerle bir araya getiriyor. Ev satmanın kolay yolları konusunda size yardımcı olarak, evinizin satışını... 1 dakikada okuyabilirsiniz


Gayrimenkul satış uzmanları en önemli bilgileri sizlerle bir araya getiriyor. Ev satmanın kolay yolları konusunda size yardımcı olarak, evinizin satışını hızlandırabilirsiniz.

Ev satmak için duaya çıkmak yerine bu önerileri dikkate alarak evinizin şansını daha fazla arttırabilirsiniz.

 1. 1 Aynaları Kullanın


  Aynalar mekanı büyütmektedir. Ayna dediğimizde şato da yer alan tasarımlar aklınıza gelmesin. Küçük ya da karanlık bir oda bölümünü çok daha büyük ve aydınlık göstermenin yolları arasında aynalar yer almaktadır. Aynalar mekan içerisinde hem genişlik hissi katmakta, hem de ışığı yansıtarak daha aydınlık göstermektedir.

 2. 2 Açık Renklerden Yararlanın


  Eviniz içerisinde boya yapmak istiyorsanız açık nötr renklerden kullanabilirsiniz. Rengarenk çocuk parkına benzeyen evleri kimse istememektedir. Açık renkler ve tonlar konusunda mekanları çok daha aydınlık gösterebilirsiniz. Odaların aynı renkte kullanılması evinizi daha geniş göstermektedir. Lego gibi farklı renklerde yer odalar evinizi olduğundan küçük gösterir.

 3. 3 Ev İçerisinde Aksesuar Kullanın


  Yeşil bitkiler ve taze çiçeklerin ev içerisinde kullanılması salona çekicilik ve ferahlık katabilmektedir. Mutfakta her zaman taze meyveler de benzer bir etki yaratmaktadır. Kaliteli aksesuarlar mekanı daha çık göstermektedir.

 4. 4 Evi Kalabalık Göstermeyin


  Evinizi satın almak isteyen insanların ilk olarak bir yaşam alanı satın almaktadır. Alıcıların öncelikleri içerisinde genişlik ön plandadır. Evinizi kalabalıktan kurtarırsanız evinizi daha ferah gösterebilirsiniz. Ferah evler alıcıları çekmektedir.

 5. 5 Evinizi Doğru Şekilde Aydınlatın


  Aydınlatma ev için son derece önemlidir. Evin her tarafından podyum gibi aydınlatarak satış durumuna hiçbir şey katamazsınız. Evinizin alıcı adaylarına tam olarak çekici gelmesini istiyorsanız ilave aydınlatma elemanları kullanabilirsiniz. Bununla beraber panjurların ve perdelerin dışarıdan gelen güneş ışığını engellemesini önleyebilirsiniz.

 6. 6 Doğru Fotoğrafları Paylaşın


  Resimleri güzel olan ilanlar daha çok ilgi çekmektedir. İlk izlenim her zaman önemlidir. Evinizin fotoğrafını çekmek için profesyonel fotoğrafçı olmanız gerekmiyor. Bunun yerine işini bilen kişilerden yararlanabilirsiniz.

 7. 7 İlanları Çoğaltın


  Çok sayıda alıcıya ulaşmak içi isterseniz yaygın kullanılan internet adreslerine ilan verebilirsiniz. Hatta fecebook’a bile ilan verebilirsiniz.

 8. 8 Güncel İlanlardan Yararlanın


  İnternet adresleri üzerinde çok sayıda ilan kısa sürede gerilere düşüyor ve görünmez olmaktadır. Bunu aşmak adına ilan tarihini devamlı olarak güncellemeli ya da farklı ilan adresleri üzerinde farklı tarihlerde ilan vermeniz gerekmektedir. 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Vay be Vay be
1
Vay be
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Abi Çok İyi Ya Abi Çok İyi Ya
0
Abi Çok İyi Ya
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Korktum Korktum
0
Korktum
İğrendim İğrendim
0
İğrendim
Budur! Budur!
1
Budur!
Admin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

yorumlar

Biçim Seç
Makale
Herhangi bir konuda makale yaz
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular
Doğru / Yanlış Testi
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullan
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Sayımları
Eğlenceli Görsel
Özel eğlenceli görseller yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine
Ses
Soundcloud veya Mixcloud
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi

Bunu bir arkadaşınla paylaş