Eğitici, Öğretici ve Eğlenceli Zamanlar

Özellikle okul öncesi bebek ve çocuklara hitap eden kanalımızda Niloya, Barbie, Heidi, Keloğlan, Pijamaskeliler, Masha, Monster bebekler, Sürpriz Yumurtalar ve...2 dakikada okuyabilirsiniz


Özellikle okul öncesi bebek ve çocuklara hitap eden kanalımızda Niloya, Barbie, Heidi, Keloğlan, Pijamaskeliler, Masha, Monster bebekler, Sürpriz Yumurtalar ve daha fazlasına her gün ulaşabilirsiniz. Zaman zaman günlük vloglarımızı, evde oynadığımız oyunları, oyun parkında keyifli anlarımızı ve çocukların sevdiği oyun alanlarında ürettiğimiz içeriklerimizi sizlere en doğal halimizle sunmaya çalışıyoruz.

 Ürettiğimiz içeriklerde çocuklara kötü örnek teşkil edecek olaylardan uzak dururken eğlenceli zaman geçirmeleri için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Keloğlan oyuncağımız ile Elif’in maceralarını her hafta yayınlıyoruz. Elif’in en yakın arkadaşı olan Niloya ile evcilik, boyama, slime yapma gibi oyunlarla çocuklarımızın hayal dünyasının genişlemesi için içerikler üretiyoruz. Renkleri öğrenme videolarımızda okul öncesi çocuk ve bebekler için renkleri değişik objeler üzerinden sunuyoruz. Bu objeleri seçerken özellikle çocukların zarar görmeyeceği oyun hamurları, çocuk ve bebekler için piknik seti gibi oyuncakları kullanıyoruz.

 Her geçen gün daha da yoğunlaşan teknoloijk gelişmeler ve yaygın youtube kullanımı içinde kanalımızda vakit geçiren çocuklarımızın kendilerine kötü örnek teşkil edecek hiçbir şeyin olmadığını da belirtmek isteriz. Okul öncesi bebek ve çocukların gelişiminde anne ve babanın tavırlarının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, çocuklarımızın el beceri ve yeteneklerinin gelişmesi adına bazen mutfakta gerçek hamurdan pastalar, kekler yapmalarına izin veriyoruz. Çocuklarınız videolarımızı izlediğinde sizden istediklerini anlamanızda sizlere faydalı olmayı umuyoruz. Kendi çocuklarımızın yapmasını istemediğimiz her hangi bir şeyi bir başkasının çocuğunun da yapmaması adına kanalımızda yer vermiyoruz. Aile kavramına zarar verecek bir videoyu kesinlikle kanalımızda bulundurmuyoruz. Böyle bir video yapmak için de bir çaba harcamıyoruz. 

Çocuklarımızın kanalımızda görüp ailelerine baskı yapmamaları adına sürekli oyuncak açma videoları yapmamaya özen gösteriyoruz. Kendi çocuklarımıza da bu konuda eğitim verip bilgilendirmeye çalışıyoruz. Videolarımızda kullandığımız oyuncaklar da genellikle herkesin kolayca ulaşabileceği oyuncaklardır. Elif ve Zeynep ile oynadığımız oyunlarda da sürekli yeni oyuncaklar yerine hayal dünyalarının genişlemesi adına elimizde bulundurduğumuz oyuncaklar ile farklı oyunlar yaratıyoruz. Çocukların beğeneceğini umduğumuz stop- motion videolarına da yer vermeye çalışıyoruz. Kanalımız, yaptığımız videolarımız her zaman çocuklarımızın daha iyiye yönelmesi adına kurulmuştur.Kanal gelirimiz ile LÖSEV’e bağışta bulunuyoruz. Bizlere destek olarak sizde LÖSEV için bir adım atmış olacaksınız. Kanalımıza buradan ulaşabilir, Sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCVBgFuSeZeb2rnlLAB-1pjg

SÜRPRİZ YUMURTALAR, PİJAMASKELİLER ve SPİDERMAN

Eğlenceli stop motion videomuza bakmak isterseniz


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Vay be Vay be
0
Vay be
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Abi Çok İyi Ya Abi Çok İyi Ya
0
Abi Çok İyi Ya
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Korktum Korktum
0
Korktum
İğrendim İğrendim
0
İğrendim
Budur! Budur!
0
Budur!
reoanew

Amatör

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

yorumlar

Biçim Seç
Makale
Herhangi bir konuda makale yaz
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular
Doğru / Yanlış Testi
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullan
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Sayımları
Eğlenceli Görsel
Özel eğlenceli görseller yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine
Ses
Soundcloud veya Mixcloud
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi

Bunu bir arkadaşınla paylaş