Adrenalin Tutkusu Olanların Tercih Edeceği 8 Spor Dalı

Günümüzde özellikle adrenalin tutkunları için tercih edilecek etkileyici sporlar bulunmaktadır. Adrenalinin tavan yapması ve aynı zamanda farklı olması nedeniyle... 1 dakikada okuyabilirsiniz


Günümüzde özellikle adrenalin tutkunları için tercih edilecek etkileyici sporlar bulunmaktadır. Adrenalinin tavan yapması ve aynı zamanda farklı olması nedeniyle tercih edilmiş olan bu sporları gerçekleştirebilmesi için gerçekten adrenalin tutkunuzun yüksek olması gerekir. Bildiğimiz sporların aksine bu sporların farkı ne diyorsanız bir kere düşünün.

 1. 1 Kanatlı Tulum Uçuşu


  Giderek yaygınlaşan adrenalin tutkunuzu yükselten sporlar arasında yer almaktadır. Uçmak mı istiyorsunuz? Cevap evet ise bu durumda tercih edebileceğiniz sporlardan biridir. Özel olarak hazırlanmış olan kanatlı tulum ile yüksek yamaçlarda kendinizi hava boşluğuna bırakarak herhangi bir ekstra uçmanızı sağlayabilecek bir şey kullanmadan uçmamızı sağlıyor.

 2. 2 Serbest Akrobasi


  Özellikle internet üzerinden yapılan video yayınları ile hayatımıza girmiş olan sporlardan biridir. Adrenalinin eşsiz bir şekilde yaşamasını sağlayabilecek bu spor önümüzdeki engelleri kaldırmamıza yardımcı oluyor. Kişiye hiçbir şeyin engel olamayacağını göstermek amacıyla uygulanıyor. Özgürlük isinin yanı sıra adrenalin tutkunu olanlar tarafından yaygın olarak tercih ediliyor. Herkes için uygun olmadığı düşünülse de başarmak isteyenlerin önünde hiçbir zaman engel olmadığını hatırlamak gerekir.

 3. 3 Buz Tırmanışı

  Buz-Tirmanisi.gif

  Kış aylarında özellikle yapılmakta olan sporlardan biridir. Dağlarda buz tutmuş yapının üzerinden tırmanma imkanı sağlıyor. Daha tırmanma şeklinde de düşünülebilir. Ancak tek bir fark var bu arada yalnızca buz üzerinde tırmanıyorsunuz. Çığ düşme olasılığı veya donma olasılığı yüksek olsa da özellikle adrenalin tutkunlarının tercih ettiği sporlar arasından yer alıyor.

 4. 4 Helikopterli Kayak


  Yine aynı şekilde kışın yapabileceğiniz sporlar arasında yer alıyor. Adrenalin duygunuzun tavan yapabileceği sporlardan biridir. Helikopter ile havadan atlayarak kayak yapmanızı sağlayacak olan bu spor uygun alanlarda gerçekleştiriliyor. Özel olarak belirlenmiş olan alanlarda uygulanmaktadır. Bu spor yapmak isteyenler helikopterden atladıktan sonra aynı şekilde parkurun tamamlanması ile yeniden helikopter ile alınmaktadır.

 5. 5 Volkan Kayağı


  Oldukça ilginç sporlar arasında yer alıyor. Özellikle çılgınlık ve tehlikeli sporlar yapmak isteyenler için volkan kaya tercih edilebilecek sporlar arasında yer alıyor. Yanardağ bölgesinde bulunan küllerin üstünde kayak zevkini yaşamak mümkündür.

 6. 6 Zorbing


  Farklı sporları denemek ve adrenalin tutkusunu artırmak isteyenler için kocaman şişme bir plastik topun içerisinde yuvarlanmayı sağlayacak olan spordur. Özel olarak hazırlanmış olan top içerisine yerleşen kişiler belirlenen alandan aşağı bırakılarak yuvarlanarak topun aşağı inmesini sağlıyor.

 7. 7 Skydiving

  Skydiving.gif

  Adrenalini arkadaşlarınız ile birlikte yaşamak istediğinizde tercih edebileceğiniz sporlardan biridir. 10.000 fit yükseklikte atlayış yaparak gerçekleştiriliyor.

 8. 8 Rafting

  Rafting.gif

  Su tutkunlarının aynı zamanda adrenalin tavan yapan sporlar yapmak istemesi durumunda rafting özellikle tercih edilebilir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Vay be Vay be
1
Vay be
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Abi Çok İyi Ya Abi Çok İyi Ya
3
Abi Çok İyi Ya
Bayıldım Bayıldım
2
Bayıldım
Korktum Korktum
0
Korktum
İğrendim İğrendim
0
İğrendim
Budur! Budur!
1
Budur!
Admin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

yorumlar

Biçim Seç
Makale
Herhangi bir konuda makale yaz
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular
Doğru / Yanlış Testi
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullan
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Sayımları
Eğlenceli Görsel
Özel eğlenceli görseller yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine
Ses
Soundcloud veya Mixcloud
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi

Bunu bir arkadaşınla paylaş